Białe
   Budy Lucieńskie
   Choinek
   Emilianów
   Gorzewo
   Klusek
   Leśniewice
   Lucień
   Marianka
   Miałkówek
   Nagodów
   Sierakówek
   Stanisławów
   Stanisławów Skrzański
 
 

 

GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNE

www.agrogostynin.pl


"Agroturystyka pod dębami"
Klusek 27A, 09-504 Lucień
Tel. /24/ 235 21 24, 0 606 131 570, 0 661 868 250

Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w otulinie Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego nad jeziorem Białym. Wspaniałe lasy, jeziora to wyjątkowe miejsce do czynnego wypoczynku, nurkowania, wędkowania, surfowania zarówno w jeziorze jak i w rzece, która przepływa przez teren gospodarstwa. Okoliczny las obfituje w grzyby i owoce runa leśnego. Obok gospodarstwa przebiega szlak rowerowy VELO MAZOVIA 20 i szlak Włocławek - Płock. Gospodarze dysponują 5 pokojami 2, 3, 4 osobowymi z 3 łazienkami, świetlicą i kuchnią do dyspozycji turystów. Na terenie gospodarstwa jest miejsce na ognisko, grilla, plac zabaw dla dzieci. W zaciszu stoliki i ławeczki. Gospodyni proponuje domowe posiłki.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.adamscy.com.pl


Stanisławów Skrzański 14
, 09-500 Gostynin
Tel /24/ 235 59 62, 0 695 629 780

Stanisławów Skrzański to mała wioska położona na polanie leśnej, w odległości 5 km od Gostynina. Cisza, spokój, wokół las obfitujący w grzyby. Gospodarstwo Agroturystyczne "Złote brzozy" dysponuje 5 pokojami z 11 miejscami noclegowymi wraz z łazienkami. Kuchnia do dyspozycji turystów. Wyżywienie u gospodarzy. Oferta całoroczna. Umiejętność porozumiewania się w języku rosyjskim. Przystanek PKP jest oddalony od gospodarstwa o 5 km a przystanek PKS o 1,5 km. Gospodarstwo położone jest 100 m od lasu i 2 km od kąpieliska. Turyści mogą przyjeżdżać z małymi dziećmi i zwierzętami. Do innych atrakcji należą: rowery, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego, wędkowanie oraz plac zabaw dla dzieci. www.zlotebrzozy.yoyo.pl


Budy Lucieńskie 3, 09-504 Lucień
Tel. /24/ 235 16 78, 235 17 75, 0 606 513 045

Piękna okolica, cisza, spokój, czyste powietrze. Gospodarstwo położone na skraju lasu w oddaleniu od wsi, niedaleko od jeziora Lucieńskiego. Oferta całoroczna. Przystanek PKS jest oddalony o 3 km od gospodarstwa. Gospodarze dysponują 5 pokojami z 15 miejscami noclegowymi wraz z łazienkami. Wyżywienie u gospodarzy. Najbliższy punkt gastronomiczny znajduje się w odległości 3 km od gospodarstwa. Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia okolicznościowego. Gospodarstwo oddalone jest od kąpieliska o 100 m. Turyści mogą przyjeżdżać z małymi dziećmi i zwierzętami domowymi. Inne atrakcje gospodarstwa to rowery, sprzęt pływający, możliwość organizowania ogniska, wędkowanie, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego, plac zabaw dla dzieci, pomieszczenia i urządzenia do rekreacji, możliwość rozbicia namiotu.Choinek 14, 09-504 Lucień
Tel /24/ 235 87 84

Typowe gospodarstwo rolne, gdzie goście mogą popracować na roli i przy obsłudze zwierząt. Wokół cisza, spokój, a piękne lasy zachęcają do grzybobrania i spacerów.
Oferta całoroczna. Odległość od przystanku PKP wynosi 5 km a od przystanku PKS 3 km. Gospodarstwo dysponuje 5 pokojami z 7 miejscami noclegowymi i 2 łazienkami. Kuchnia do dyspozycji turystów. Gospodarze zapewniają wyżywienie. Na miejscu można kupić produkty z gospodarstwa. Najbliższy las jest oddalony o 100m a kąpielisko o 3 km. Turyści mogą przyjeżdżać ze zwierzętami. Inne atrakcje: jazda konna, przejażdżki bryczką, rowery, wędkowanie, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego.Białe 27, 09 - 504 Lucień
Tel. /24/ 260 00 02

Gospodarstwo agroturystyczne położone w otulinie Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorem Białym. Oferta sezonowa. Gospodarze dysponują 2 pokojami 4-5 osobowymi ze wspólną łazienką. Wyżywienie u gospodarzy. Blisko znajduje się las i staw. Odległość od jeziora wynosi 400m. Odległość od przystanku PKS wynosi 100m. Bliskość lasu sprzyja zbieraniu grzybów i owoców runa leśnego. Gospodarstwo oferuje bezpośredni kontakt ze zwierzętami oraz umożliwia pomoc w gospodarstwie. Gospodarze przyjmują również turystów z dziećmi od lat 6. Na terenie gospodarstwa, przy jeziorze znajduje się pomost. Inne atrakcje gospodarstwa to: możliwość zorganizowania ogniska, grilla, wędkowanie w pobliskim stawie, czy jeziorze, surfowanie, nurkowanie, możliwość rozbicia namiotu.


Siedlisko "Pod Lipą"
Budy Lucieńskie 15
Tel. 0 605 244 704, 0 502 828 683

Siedlisko "Pod Lipą" położone jest w sercu Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Lucieńskiego w Budach Lucieńskich k. Miałkówka w gm. Gostynin. Nazwę swą zawdzięcza wspaniałej 400-letniej lipie będącej pomnikiem przyrody, rosnącej na terenie siedliska. Siedlisko "Pod Lipą" to wymarzone miejsce dla miłośników:

* sportów wodnych (pływania, windsurfingu, kajakarstwa, żeglarstwa)
* aktywnej turystyki (liczne trasy piesze, rowerowe, ośrodki turystyki konnej)
* wędkowania
* zbierania grzybów, runa leśnego i ziół
* miłośników ciszy, spokoju i czystego środowiska przyrodniczego
* ciszy, spokoju i czystego środowiska przyrodniczego
* jazdy konnej

Na terenie 7 ha gospodarstwa położonego nad Jeziorem Lucieńskim znajdują się:

* nowo wyremontowany budynek z pokojami 2 i 3 osobowymi wyposażonymi w tvc, węzły sanitarne, do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia, salon z kominkiem
* miejsce na rozbicie namiotów i ustawienie przyczep campingowych (do dyspozycji gości są przyłącza elektryczne)
* sanitariaty (wc, natryski, umywalki) dla osób korzystających z noclegów w namiotach i przyczepach campingowych
* duży pomost, kąpielisko, plaża
* miejsce na ognisko i grilla
* sprzęt pływający (kajaki, rowery wodne, łódki, deski windsurfingowe) i turystyczno-sportowy (rowery, kometki, stół ping-pongowy)
* miejsce do parkowania samochodów
* przechowalnia sprzętu pływającego
* grill ogrodowy
 

Ekologiczne Gospodarstwo Agroturystyczne
Gorzewo 16B 09-500 Gostynin
tel. 723-528-903 (po godz. 15.00)
Ośrodek położony jest wśród pięknych, malowniczych lasów, około 1km od jeziora Białego. Jest idealnym miejscem dla lludzi, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku wśród natury.
Ośrodek oprócz piękna natury gwarantuje także zabawę i rekreację na miejscu, zwłaszcza dla dzieci. Posiadamy między innymi piaskownicę, bujaczki, trampolinę i zjeżdzalnie.
Dobrze wyposażone domki, które posiadają najważniejsze rzeczy potrzebne do codziennego funkcjonowania zapewnią relaks na najwyższym poziomie, każdy, kto do nas przyjedzie nie będzie się musiał martwić o nic, tylko będzie mógł w spokoju wypoczywać.
Ze względu na okolicę rozrywkę znajdzie każdy, kto lubi pływać, spacerować, jeździć na rowerze czy zbierać grzyby - bliska odległość do jeziora z wieloma ilościami plaż i bardzo czystą wodą, dużo lasów ze ścieżkami to jedne z wielu
wizytówek tego miejsca.
www.agroturystykagorzewo.pl


Białe 35, 09-504 Lucień
Tel./24/ 260 00 17, 0609 294 281

Gospodarstwo położone w pobliżu lasów, w atrakcyjnej turystycznie miejscowości nad jeziorem Białym. U okolicznych rolników istnieje możliwość przejażdżek bryczką, w pobliżu klub jeździecki.
Oferta sezonowa. Stacja PKP oddalona od gospodarstwa o 5 km a przystanek PKS o 100m. Gospodarstwo oferuje 4 pokoje z 12 miejscami noclegowymi i 3 łazienki. Wyżywienie u gospodarzy, możliwość korzystania z kuchni właścicieli gospodarstwa. Odległość od kąpieliska wynosi 100 m. Turyści mogą przyjeżdżać z małymi dziećmi i zwierzętami. Do innych atrakcji należy pieczenie kiełbasek przy ognisku.


Lucień 62, 09-504 Lucień
Tel. /24/ 235 16 43

Gospodarstwo położone jest we wsi letniskowej na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Wspaniałe lasy i jeziora stanowią wyjątkowo dobre miejsce do czynnego wypoczynku.
Oferta całoroczna. Przystanek PKS oddalony jest o 100 m od gospodarstwa. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 6 miejscami noclegowymi. Łazienka wspólna z gospodarzami. Turyści mogą także korzystać z ich kuchni. Właściciele gospodarstwa nie zapewniają wyżywienia. Na miejscu można kupić produkty z tego gospodarstwa. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 100m. Odległość od lasu wynosi 200m a od najbliższego kąpieliska 500m. Gospodarze przyjmują turystów z dziećmi. Na obszarze gospodarstwa znajduje się plac zabaw.

 

Białe, 09-504 Lucień
Tel. /24/ 260 00 15, 0 608 720 442

Gospodarze zapraszają wszystkich miłośników wypoczynku nad wodę. Gospodarstwo położone nad jeziorem Białym na Pojezierzu Gostynińskim.
Oferta sezonowa. Odległość od przystanku PKS wynosi 200m. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 6 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Turyści mogą korzystać z kuchni właścicieli. Wyżywienie we własnym okresie. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 100m. Las jest oddalony od gospodarstwa o 200 m a kąpielisko o 100m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Inne atrakcje: rowery, sprzęt pływający.


Marianka 14, 09-500 Gostynin
tel. 601 314 999

Agroturystyka „Marianka”  na terenie gminy Gostynin, położona jest na terenie Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego.
W pobliżu czyste jeziora: Skrzyneckie, Goreńskie, Przytomne, Białe, Sumino, Lucieńskie.
Wczasowicze mogą podziwiać tu piękno Ziemi Gostynińskiej i jej atrakcyjne skupiska leśne.
Gospodarstwo znajduje się w cichej, spokojnej okolicy. Dom przystosowany jest do przyjęcia pięcioosobowej rodziny (trzy pokoje, kuchnia, łazienka).
Na terenie posesji istnieje możliwość grillowania, łowienia ryb ze stawu będącego własnością gospodarza, grzybobrania.
Teren gospodarstwa rozłożony jest na 12 hektarach (7 ha lasu, łąki i staw).
Cena za wynajem całego domu wynosi 120zł/dobę.
Serdecznie zapraszamy!!!


Miałkówek 52, 09 - 500 Gostynin
Tel. /24/ 235 17 60

Gospodarstwo położone w pobliżu lasów i jeziora Lucieńskiego. Oferta całoroczna. Gospodarstwo dysponuje 7 miejscami noclegowymi w 2 pokojach.
www.pieknapolska.republika.pl


Stanisławów 20, 09 - 500 Gostynin
Tel. /24/ 235 37 80

Gospodarstwo agroturystyczne usytuowane w lesie, na polanie, w odległości 2 km od kąpieliska. Gospodarze dysponują 2 pokojami 3, 4 osobowymi z 1 łazienką. Gospodyni zapewnia wyżywienie. Turyści mogą korzystać z kuchni właścicieli. Przystanek PKS oddalony jest o 4 km. Wypoczywający mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Inne atrakcje: możliwość organizowania ogniska, grill, spacery, grzybobranie, zbieranie owoców runa leśnego, możliwość rozbicia namiotu.


Białe 21, 09-504 Lucień
Tel. /24/ 260 00 21

Gospodarz zaprasza wszystkich miłośników wypoczynku nad wodę. Gospodarstwo położone jest nad jeziorem Białym na Pojezierzu Gostynińskim.
Oferta sezonowa. Przystanek PKS oddalony jest o 300m. Gospodarze dysponują 4 pokojami z 10 miejscami noclegowymi i 1 łazienką. Korzystanie z kuchni gospodarzy. Istnieje możliwość wyżywienia u właścicieli gospodarstwa. Najbliższy punkt gastronomiczny jest położony 100m od posiadłości. Odległość od lasu wynosi 300m a od kąpieliska 100m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Na terenie gospodarstwa można rozbijać namioty.


Gorzewo 21L, 09-504 Lucień
Agroturystyka "U Gosi"
Tel. 694 517555 (24) 235 17 45, 0 602 296 880

Wieś Gorzewo położona jest na terenie Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego, 5 km od Gostynina, około 100 km od Warszawy i Łodzi. Idealne miejsce na odpoczynek, szczególnie w weekendy. Wokół cisza i spokój. Las na wyciągnięcie ręki. W pobliżu są dwa jeziora: Sumino - 400m i Białe - 900m.
Oferujemy 5 pokoji z 3 łazienkami + 2 WC (pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe, posiadamy łóżeczko dziecinne). Obiekt całoroczny do 20 osób z jedzeniem lub bez.
Okolica zachęca do wypoczynku zarówno czynnego jak i biernego, blisko do wody, wędkarze mogą skorzystać z pomostu, lasy posiadają oznakowane ścieżki rowerowe i szlaki dla pieszych. Jest dużo owoców runa leśnego (jagody, grzyby, zioła) posiadamy ogród i plac zabaw dla dzieci. Zapraszamy miłośników ciszy i spokoju. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej gospodarstwa www.u-gosi.jasky.pl


Leśniewice 11, 09-500 Gostynin
Tel. /24/ 235 12 10

Zagroda ładnie zagospodarowana z oddzieloną częścią produkcyjną od wypoczynkowej. Wokół piękne lasy zachęcające do grzybobrania i spacerów. Oferta sezonowa. Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Odległość od przystanku PKS wynosi 2 km gospodarze dysponują 2 pokoje z 4 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Kuchnia do dyspozycji turystów. Wyżywienie u gospodarzy. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 5 km. Na miejscu istnieje możliwość zakupu produktów z tego gospodarstwa. Las znajduje się w odległości 500m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i z niepełnosprawnymi. Atrakcją jest możliwość zbierania grzybów i owoców leśnych.


Leśniewice 74, 09-500 Gostynin
Tel. /24/ 236 52 04, 0 601 365 232

Typowe gospodarstwo rolne, położone na skraju lasu zachęcającego do grzybobrania, zbierania owoców runa leśnego i spacerów, w pobliżu zbiornik wodny z możliwością kąpieli.
Oferta sezonowa. Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Przystanek PKP znajduje się 5km od gospodarstwa a przystanek PKS 2 km. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 5 miejscami noclegowymi. Łazienka i kuchnia wspólna z gospodarzami. Właściciele gospodarstwa zapewniają wyżywienie. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 5km. Na miejscu istnieje możliwość zakupu produktów z gospodarstwa. W odległości 1 km znajduje się kąpielisko. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Na obszarze gospodarstwa znajduje się pasieka.


"ROMANÓW"
Białe 23, 09 504 Lucień
Tel. /024/ 260 00 14

Gospodarstwo położone nad jeziorem Białym, na terenie otuliny Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego.
Oferta sezonowa (od maja do października). Gospodarz dysponuje 3 pokojami z 12 miejscami noclegowymi i 2 łazienkami. Osobna kuchnia do dyspozycji turystów. Gospodarze nie zapewniają wyżywienia. Najbliższy punkt gastronomiczny jest oddalony o 2 km. odległość od kąpieliska wynosi 100 m a od lasu 1 km. istnieje możliwość przyjazdu z dziećmi i ze zwierzętami. Do innych atrakcji należą: możliwość zorganizowania ogniska, grilla, wędkowanie, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego, rozbicie namiotu. Gospodarze posiadają dwa pomosty i łódki do dyspozycji turystów. Blisko gospodarstwa znajduje się wypożyczalnia rowerów. Odległość od przystanku PKS wynosi 500 m.


Białe 25, 09 - 504 Lucień
Tel. 0 600 955 161


Gospodarstwo usytuowane nad jeziorem Białym, na terenie otuliny Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego.
Oferta sezonowa (od maja do października). Gospodarze dysponują 4 pokojami z 16 miejscami noclegowymi.
Wyposażona kuchnia tylko do dyspozycji turystów. Gospodarze nie zapewniają wyżywienia. W odległości 0,5 km turyści mogą zamówić sobie domowe posiłki. Gospodarstwo jest usytuowane w odległości 25 m od kąpieliska i 1 km od lasu. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami domowymi. Inne atrakcje: możliwość rozpalenia ogniska, grill, rowery, wędkowanie, możliwość rozbicia namiotu, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego, sprzęt pływający - kajaki, rowery wodne, dwa pomosty (w tym jeden tarasowy ze stolikami i krzesełkami), altana, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i koszykówki. Oferta zawiera również możliwość wynajmu domku letniskowego o powierzchni ok. 8m2 z wyposażeniem w sprzęty kuchenne (kuchnia gazowa, lodówka, naczynia), 2-osobowe łóżko, szafę i stół. Domek znajduje się nieopodal budynku z pokojami do wynajęcia. Korzystający z wynajmu mają możliwość skorzystania z prysznica (w domu z pokojami do wynajęcia).
Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej gospodarstwa: http://www.agro.jetts.com.pl,
e-mail: w.pilichowicz@wp.pl


Miałkówek 18, 09-504 Lucień
Tel. /24/ 235 17 67

Miałkówek - wieś położona w pobliżu lasów i jeziora Lucieńskiego. Niedaleko gospodarstwa znajduje się strzeżone kąpielisko z molo, wypożyczalnią sprzętu wodnego i ośrodek wypoczynkowy, w którym można jeździć konno.
Oferta sezonowa. Odległość od przystanku PKS wynosi 200m. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 5 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Kuchnia do dyspozycji turystów. Wyżywienie we własnym zakresie. Najbliższy punkt gastronomiczny znajduje się 300m od gospodarstwa. Odległość od lasu wynosi 100m a od kąpieliska 300m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami.


Gospodarstwo Agroturystyczne "Gościnna Zagroda"
Gorzewo 1a, 09-500 Gostynin
Tel. /24/ 236 40 07

www.goscinna-zagroda.mdi.pl

 

Emilianów 35, 09-500 Gostynin
Tel. /24/ 235 86 13

Wieś położona wśród lasów i jezior. Gospodarstwo znajduje się na skraju lasu, około 1 km od głównej trasy Płock - Gostynin. Idealne warunki do spacerów i przejażdżek rowerowych.
Oferta sezonowa. Przystanek PKS znajduje się w odległości 1km. Gospodarze dysponują 3 pokojami z 8 miejscami noclegowymi. Łazienka na 3 pokoje. Turyści mogą korzystać z kuchni gospodarzy. Wyżywienie u właścicieli gospodarstwa. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 3 km. Na miejscu istnieje możliwość zakupu produktów z tego gospodarstwa. Las położony jest w odległości 100m a kąpielisko w odległości 3 km. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Inne atrakcje: przejażdżki bryczką, rowery, wędkowanie, plac zabaw dla dzieci. Istnieje możliwość rozbicia namiotów na terenie gospodarstwa.


Stanisławów Skrzański, 09-500 Gostynin
Tel. /24/ 235 37 80

Cicha i spokojna okolica, oddalona od dużych aglomeracji. Gospodarstwo otacza las obfitujący w grzyby i owoce leśne. Dla gości przygotowano oddzielny dom z pełnym węzłem sanitarnym.
Oferta całoroczna. Przystanek PKP oddalony jest o 5 km a przystanek PKS o 1,5 km. gospodarze dysponują 2 pokojami z 7 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Kuchnia do dyspozycji turystów. Istnieje możliwość wyżywienia u właścicieli. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 5 km. Las oddalony jest o 100 m a kąpielisko o 2 km. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Okolica sprzyja grzybobraniu i zbieraniu owoców runa leśnego.


Białe, 09-504 Lucień
Tel. /24/ 260 00 38, 0 603 546 469

Typowe gospodarstwo rolne położone nad jeziorem Białym. Piękna okolica, dużo wolnej przestrzeni oraz czyste jezioro przyciąga zwolenników kąpieli słonecznych i wodnych.
Oferta sezonowa. Przystanek PKS oddalony o 500m. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 6 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Turyści mogą korzystać z kuchni gospodarzy. Wyżywienie we własnym zakresie. Odległość od lasu wynosi 200m a od kąpieliska 100m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Inne atrakcje: rowery, sprzęt pływający.


Nagodów 43A, 09-500 Gostynin
Tel. /24/ 235 84 85

Gospodarstwo położone wśród pól, jezior, łąk i lasów bogatych w grzyby i jagody. Dodatkową atrakcją jest zwiedzanie szkółki zalesieniowej. Cisza, spokój. Oferta całoroczna. Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Przystanek PKS jest oddalony od gospodarstwa o 1 km a przystanek PKP o 4 km. Gospodarze oferują 4 pokoje z 12 miejscami noclegowymi, z osobna łazienka każdy. Kuchnia do dyspozycji turystów. Istnieje możliwość wyżywienia u gospodarzy. Najbliższy punkt gastronomiczny oddalony jest o 4 km. Odległość od lasu wynosi 100m a od kąpieliska 3 km. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Inne atrakcje; grzybobranie i zbieranie owoców runa leśnego, wędkowanie, plac zabaw dla dzieci.


"RUDA"

Sierakówek 64 - Ruda, 09-500 Gostynin
Tel. /24/ 236 50 47, 0 600 245 477

Gospodarstwo otoczone dookoła lasem, znajduje się w Dolinie Skrwy Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Doskonałe i bezpieczne miejsce do wypoczynku dzieci /również bez rodziców/.
Oferta całoroczna. Odległość od przystanku PKS wynosi 2,5km. Gospodarze dysponują 3 pokojami z 11 miejscami noclegowymi. 2 łazienki na 3 pokoje. Kuchnia do dyspozycji turystów. Wyżywienie u gospodarzy. Na miejscu istnieje możliwość zakupu produktów z gospodarstwa. Turyści mogą przyjeżdżać z małymi dziećmi. Oferta dla grup dzieci i młodzieży. Inne atrakcje: rowery, wędkowanie, grzybobranie i zbieranie owoców runa leśnego.

 

Gospodarstwo agroturystyczne
Białe 25
, 09-500 Gostynin
Tel. 696 252 886, 662 335 686

Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w malowniczej miejscowości Białe, nad brzegiem jeziora Białego - jednego z najczystszych jezior w Polsce, na terenie otuliny Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego.
Bliskość lasów, czyste jeziora, śpiew ptaków i czyste powietrze zachęcają do czynnego wypoczynku na łonie natury.
Sezonowa oferta gospodarstwa agroturystycznego (od kwietnia do listopada) to 1 czteroosobowy pokój z łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią do dyspozycji gości oraz 6 osobowy domek holenderski z pełnym wyposażeniem (salon, 3 sypialnie, kuchnia, łazienka, TV, WC, lodówka, czajnik, kuchnia gazowa).
Gospodarze nie przyjmują gości ze zwierzętami.
Sklep znajduje się w odległości 300m od gospodarstwa. Budynek mieszkalny oddalony od lustra wody o 25m.
Na terenie gospodarstwa istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska, wynajęcia roweru wodnego, wypoczynku w cieniu altany lub na nowym dużym pomoście (40m).
Serdecznie zapraszamy do Białego!!!

www.biale.turystyka.pl


Białe 24, 09 - 500 Gostynin
Tel. /24/ 260 00 01

Gospodarstwo położone jest nad jeziorem Białym na Pojezierzu Gostynińskim. Oferta sezonowa od 1 maja do 1 października. Gospodarze dysponują 3 miejscami noclegowymi w 1 pokoju.

„Agro-Jabłoński”
Miałkówek 4A, 09-500 Gostynin
Tel. 607 206 030


„Agroturystyka u Ewy i Ryszarda”
Gorzewo 68L, 09-500 Gostynin
Tel. 691 359 610


„Stodoła”
Białe 31B
, 09-500 Gostynin
Tel. 533 858 997, 600 713 063
Strona internetowa: https://stodolabiale.wixsite.com/pokoje
 

Wstecz | Do góry
Pogoda
Pogoda Gostynin z serwisu

Kalendarium
Odwiedzin dzisiaj: 290
Odwiedzin wszystkich: 4243238
Copyright by Gmina Gostynin    |    Wykonanie: Plocman