Białe 23
Tel. /024/ 260 00 14
"ROMANÓW"

Gospodarstwo położone nad jeziorem Białym, na terenie otuliny Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego.
Oferta sezonowa (od maja do października). Gospodarz dysponuje 3 pokojami z 12 miejscami noclegowymi i 2 łazienkami. Osobna kuchnia do dyspozycji turystów. Gospodarze nie zapewniają wyżywienia. Najbliższy punkt gastronomiczny jest oddalony o 2 km. odległość od kąpieliska wynosi 100 m a od lasu 1 km. istnieje możliwość przyjazdu z dziećmi i ze zwierzętami. Do innych atrakcji należą: możliwość zorganizowania ogniska, grilla, wędkowanie, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego, rozbicie namiotu. Gospodarze posiadają dwa pomosty i łódki do dyspozycji turystów. Blisko gospodarstwa znajduje się wypożyczalnia rowerów. Odległość od przystanku PKS wynosi 500 m.

Białe 23 K
Tel. 604 890 440
Gospodarstwo agroturystyczne AGROKOMFORT

Pensjonat zlokalizowany jest we wsi Białe k/Gostynina nad jeziorem Białym w województwie mazowieckim. Główną jego zaletą jest usytuowanie w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora: budynek mieszkalny z 5 pokojami do wynajęcia jest oddalony od lustra wody o 80 m. W każdym pokoju łazienka, Telewizor LED, bezprzewodowy internet, kuchnia do dyspozycji z pełnym wyposażeniem, altana 15 metrów od jeziora, umiejscowiona w ogrodzeniu wyłącznie dla gości AgroKomfort . Wszystko zostało stworzone z myślą o gościach , dla ich wygody i satysfakcji.
Plusem jest także oddzielne wejście do budynku, cisza i spokój ze względu na małą liczbę pokoi.
Istnieje możliwość wypożyczenia łódki, kajaku,roweru wodnego. Do dyspozycji gości 5 rowerów (dwa z fotelikiem dla dziecka) 2 grille, piaskownica, huśtawka, zjeżdżalnia, trampolina, domek ogrodowy, bujak sprężynowy, plac zabaw typu Marlow plaża i 2 pomosty.
Właściciel zapewnia dogodne warunki wypoczynku oraz miłą atmosferę. Oferta całoroczna.
Możliwość korzystania z usług zaprzyjaźnionej restauracji, która oferuje dowóz do klienta. Menu do wglądu na miejscu.
http://www.eholiday.pl/noclegi-pk4665.html

 


Białe 24
Tel. /24/ 260 00 01, 721 398 137

Gospodarstwo położone jest nad jeziorem Białym, w miejscowości o tej samej nazwie, na terenie otuliny Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego.
Gospodarze oferują 5 pokoi z 15 miejscami noclegowymi. Osobna kuchnia oraz łazienka do dyspozycji turystów znajduje się zarówno na parterze jak i napiętrze.
Właściciele nie zapewniają wyzywienia, jednak najbliższy punkt gastronomiczny jest oddalony jedynie o około 1 km, natomiast sklep o około 400m. Na miejscu istnieje możliwość zakupu produktów z gospodarstwa. Kąpielisko znajduje się w odległości 50m, alas w odległości około 1 km. Do ważniejszych atrakcji gospodarstwa można zaliczyć: korzystanie ze sprzętu wodnego - łódka, rowerki wodne, kajak; możliwość rozpalenia ogniska, grilla; mozliwość wędkowania - trzy pomosty; atrakcja dla gości oraz ich dzieci może być również obcowanie z gospodarskimi zwierzetami.
Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową: www.agrotyrajscy.pl


Białe 25
Tel. 696 252 886, 662 335 686
Gospodarstwo agroturystyczne
Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w malowniczej miejscowości Białe, nad brzegiem jeziora Białego - jednego z najczystszych jezior w Polsce, na terenie otuliny Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego.
Bliskość lasów, czyste jeziora, śpiew ptaków i czyste powietrze zachęcają do czynnego wypoczynku na łonie natury.
Sezonowa oferta gospodarstwa agroturystycznego (od kwietnia do listopada) to 1 czteroosobowy pokój z łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią do dyspozycji gości oraz 6 osobowy domek holenderski z pełnym wyposażeniem (salon, 3 sypialnie, kuchnia, łazienka, TV, WC, lodówka, czajnik, kuchnia gazowa).
Gospodarze nie przyjmują gości ze zwierzętami.
Sklep znajduje się w odległości 300m od gospodarstwa. Budynek mieszkalny oddalony od lustra wody o 25m.
Na terenie gospodarstwa istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska, wynajęcia roweru wodnego, wypoczynku w cieniu altany lub na nowym dużym pomoście (40m).
Serdecznie zapraszamy do Białego!!!
Adres korespondencyjny: Aldona Traczyk ul. Górna 3, 96-500 Sochaczew

www.biale.turystyka.plBiałe 25a
Tel. 0 600 955 161

Gospodarstwo usytuowane nad jeziorem Białym, na terenie otuliny Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Oferta sezonowa (od maja do października). Gospodarze dysponują 4 pokojami z 16 miejscami noclegowymi.
Wyposażona kuchnia tylko do dyspozycji turystów. Gospodarze nie zapewniają wyżywienia. W odległości 0,5 km turyści mogą zamówić sobie domowe posiłki. Gospodarstwo jest usytuowane w odległości 25 m od kąpieliska i 1 km od lasu. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami domowymi. Inne atrakcje: możliwość rozpalenia ogniska, grill, rowery, wędkowanie, możliwość rozbicia namiotu, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego, sprzęt pływający - kajaki, rowery wodne, dwa pomosty (w tym jeden tarasowy ze stolikami i krzesełkami), altana, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i koszykówki. Oferta zawiera również możliwość wynajmu domku letniskowego o powierzchni ok. 8m2 z wyposażeniem w sprzęty kuchenne (kuchnia gazowa, lodówka, naczynia), 2-osobowe łóżko, szafę i stół. Domek znajduje się nieopodal budynku z pokojami do wynajęcia. Korzystający z wynajmu mają możliwość skorzystania z prysznica (w domu z pokojami do wynajęcia).
Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej gospodarstwa: http://www.agro.jetts.com.pl,
e-mail: w.pilichowicz@wp.pl

 

Białe 27
Tel. /24/ 260 00 02

Gospodarstwo agroturystyczne położone w otulinie Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorem Białym. Oferta sezonowa. Gospodarze dysponują 2 pokojami 4-5 osobowymi ze wspólną łazienką. Wyżywienie u gospodarzy. Blisko znajduje się las i staw. Odległość od jeziora wynosi 400m. Odległość od przystanku PKS wynosi 100m. Bliskość lasu sprzyja zbieraniu grzybów i owoców runa leśnego. Gospodarstwo oferuje bezpośredni kontakt ze zwierzętami oraz umożliwia pomoc w gospodarstwie. Gospodarze przyjmują również turystów z dziećmi od lat 6. Na terenie gospodarstwa, przy jeziorze znajduje się pomost. Inne atrakcje gospodarstwa to: możliwość zorganizowania ogniska, grilla, wędkowanie w pobliskim stawie, czy jeziorze, surfowanie, nurkowanie, możliwość rozbicia namiotu.


Białe 29

Tel. /24/ 260 00 21

Gospodarz zaprasza wszystkich miłośników wypoczynku nad wodę. Gospodarstwo położone jest nad jeziorem Białym na Pojezierzu Gostynińskim.
Oferta sezonowa. Przystanek PKS oddalony jest o 300m. Gospodarze dysponują 4 pokojami z 10 miejscami noclegowymi i 1 łazienką. Korzystanie z kuchni gospodarzy. Istnieje możliwość wyżywienia u właścicieli gospodarstwa. Najbliższy punkt gastronomiczny jest położony 100m od posiadłości. Odległość od lasu wynosi 300m a od kąpieliska 100m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Na terenie gospodarstwa można rozbijać namioty.Białe 31B
, 09-500 Gostynin
„Stodoła”
Tel. 533 858 997, 600 713 063
Strona internetowa: https://stodolabiale.wixsite.com/pokoje

Białe 35
Tel./24/ 260 00 17, 0609 294 281

Gospodarstwo położone w pobliżu lasów, w atrakcyjnej turystycznie miejscowości nad jeziorem Białym. U okolicznych rolników istnieje możliwość przejażdżek bryczką, w pobliżu klub jeździecki.
Oferta sezonowa. Stacja PKP oddalona od gospodarstwa o 5 km a przystanek PKS o 100m. Gospodarstwo oferuje 4 pokoje z 12 miejscami noclegowymi i 3 łazienki. Wyżywienie u gospodarzy, możliwość korzystania z kuchni właścicieli gospodarstwa. Odległość od kąpieliska wynosi 100 m. Turyści mogą przyjeżdżać z małymi dziećmi i zwierzętami. Do innych atrakcji należy pieczenie kiełbasek przy ognisku.

 

Białe 34
Tel. /24/ 260 00 15, 0 608 720 442

Gospodarze zapraszają wszystkich miłośników wypoczynku nad wodę. Gospodarstwo położone nad jeziorem Białym na Pojezierzu Gostynińskim.
Oferta sezonowa. Odległość od przystanku PKS wynosi 200m. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 6 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Turyści mogą korzystać z kuchni właścicieli. Wyżywienie we własnym okresie. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 100m. Las jest oddalony od gospodarstwa o 200 m a kąpielisko o 100m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Inne atrakcje: rowery, sprzęt pływający.


Białe 39
Tel. /24/ 260 00 38, 0 603 546 469

Typowe gospodarstwo rolne położone nad jeziorem Białym. Piękna okolica, dużo wolnej przestrzeni oraz czyste jezioro przyciąga zwolenników kąpieli słonecznych i wodnych.
Oferta sezonowa. Przystanek PKS oddalony o 500m. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 6 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Turyści mogą korzystać z kuchni gospodarzy. Wyżywienie we własnym zakresie. Odległość od lasu wynosi 200m a od kąpieliska 100m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Inne atrakcje: rowery, sprzęt pływający.

 

Wstecz | Do góry
Pogoda
Pogoda Gostynin z serwisu

Kalendarium
Odwiedzin dzisiaj: 1435
Odwiedzin wszystkich: 4254660
Copyright by Gmina Gostynin    |    Wykonanie: Plocman