Stanisławów Skrzański 14
Tel /24/ 235 59 62, 0 695 629 780


Stanisławów Skrzański to mała wioska położona na polanie leśnej, w odległości 5 km od Gostynina. Cisza, spokój, wokół las obfitujący w grzyby. Gospodarstwo Agroturystyczne "Złote brzozy" dysponuje 5 pokojami z 11 miejscami noclegowymi wraz z łazienkami. Kuchnia do dyspozycji turystów. Wyżywienie u gospodarzy. Oferta całoroczna. Umiejętność porozumiewania się w języku rosyjskim. Przystanek PKP jest oddalony od gospodarstwa o 5 km a przystanek PKS o 1,5 km. Gospodarstwo położone jest 100 m od lasu i 2 km od kąpieliska. Turyści mogą przyjeżdżać z małymi dziećmi i zwierzętami. Do innych atrakcji należą: rowery, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego, wędkowanie oraz plac zabaw dla dzieci. www.zlotebrzozy.yoyo.plStanisławów Skrzański

Tel. /24/ 235 37 80

Cicha i spokojna okolica, oddalona od dużych aglomeracji. Gospodarstwo otacza las obfitujący w grzyby i owoce leśne. Dla gości przygotowano oddzielny dom z pełnym węzłem sanitarnym.
Oferta całoroczna. Przystanek PKP oddalony jest o 5 km a przystanek PKS o 1,5 km. gospodarze dysponują 2 pokojami z 7 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Kuchnia do dyspozycji turystów. Istnieje możliwość wyżywienia u właścicieli. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 5 km. Las oddalony jest o 100 m a kąpielisko o 2 km. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Okolica sprzyja grzybobraniu i zbieraniu owoców runa leśnego.

Wstecz | Do góry
Pogoda
Pogoda Gostynin z serwisu

Kalendarium
Odwiedzin dzisiaj: 1458
Odwiedzin wszystkich: 4254683
Copyright by Gmina Gostynin    |    Wykonanie: Plocman